پرواس ام اس پنل
LiveZilla Live Chat Software
احتمال افزایش نرخ پیام کوتاه | پرو اس ام اس پنل
تماس : 0227 421 0921
30007077707007

احتمال افزایش نرخ پیام کوتاه ( ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ )

احتمال افزایش نرخ پیام کوتاهReviewed by احتمال افزایش نرخ پیام کوتاه on Jan 5Rating: 5.0احتمال افزایش نرخ پیام کوتاهبا عرض سلام و احترام اخیرا اخباری مبنی بر افزایش نرخ پیام کوتاه و یا به عبارتی یکسان سازی تعرفه ها و ایجاد تعادل در بازار و در صنف کاری پیامک تبلیغاتی به گوش می رسد ، هر چند هنوز قیمت جدید پیام کوتاه قطعی نشده است و فقط اطلاعاتی در این مورد شنیده ایم اما در صورتیکه مخابرات قیمتهای خود را افزایش دهد ما و کلیه شرکت های زیر مجموعه نیز ناچار به افزایش قیمتهای خود هستیم. در صورت افزایش قیمت پیام کوتاه توسط مخابرات باقیمانده شارژ SMS ای که در اکانت خود دارید صفر خواهد شد و طبق تعرفه جدید مجددا شارژ انجام خواهد شد. به زبان ساده تر فرض می کنیم شما در حال حاضر صد هزار تومان شارژ دارید که با تعرفه هر SMS هفتاد و دو ریال هست، اگر تعرفه پیام کوتاه توسط مخابرات افزایش پیدا کند شارژ فعلی شما صفر خواهد کرد و صد هزار تومان با تعرفه نود و دو ریال ( این تعرفه 92 ريال به صورت فرضی اعلام می گردد ) مجددا شارژ خواهد شد شرایط پیش آمده برای ما نیز غیر قابل یش بینی و ناراحت کننده می باشد ضمنا جهت درک بهتر و اطمینان خاطر شما در انتهای همین خبر تصویری از ابلاغ رسمی به اپراتور قابل مشاهده می باشد در پایان باید اعلام نمائیم این تغییر قیمت در صورت تائید نهایی از یکم دی ماه 1393 اعمال خواهد شد

با عرض سلام و احترام

اخیرا اخباری مبنی بر افزایش نرخ پیام کوتاه و یا به عبارتی یکسان سازی تعرفه ها و ایجاد تعادل در بازار و در صنف کاری پیامک تبلیغاتی به گوش می رسد ، هر چند هنوز قیمت جدید پیام کوتاه قطعی نشده است و فقط اطلاعاتی در این مورد شنیده ایم اما در صورتیکه مخابرات قیمتهای خود را افزایش دهد ما و کلیه شرکت های زیر مجموعه نیز ناچار به افزایش قیمتهای خود هستیم.

در صورت افزایش قیمت پیام کوتاه توسط مخابرات باقیمانده شارژ SMS ای که در اکانت خود دارید صفر خواهد شد و طبق تعرفه جدید مجددا شارژ انجام خواهد شد. به زبان ساده تر فرض می کنیم شما در حال حاضر صد هزار تومان شارژ دارید که با تعرفه هر SMS هفتاد و دو ریال هست، اگر تعرفه پیام کوتاه توسط مخابرات افزایش پیدا کند شارژ فعلی شما صفر خواهد کرد و صد هزار تومان با تعرفه نود و دو ریال ( این تعرفه ۹۲ ریال به صورت فرضی اعلام می گردد ) مجددا شارژ خواهد شد

شرایط پیش آمده برای ما نیز غیر قابل یش بینی و ناراحت کننده می باشد

ضمنا جهت درک بهتر و اطمینان خاطر شما در انتهای همین خبر تصویری از ابلاغ رسمی به اپراتور قابل مشاهده می باشد

در پایان باید اعلام نمائیم این تغییر قیمت در صورت تائید نهایی از یکم دی ماه ۱۳۹۳ اعمال خواهد شدسفارش
تحویل آنی سامانه
پنل تست
مشاهده قبل از خرید
پرداخت آنلاین
امکانات بسته ها
تعرفه بسته ها
خطوط اختصاصی
نمایندگی
کیفیت پشتیبانی مهم است ؟

در سامانه پیام کوتاه پرو اس ام اس پنل پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام می پذیرد . 
همچنین در شرایط ضروری امکان تماس با شماره های اعلام شده (پاسخگویی 24 ساعته) امکان پذیر می باشد .
همکاری با کلیه اپراتور ها

پرو اس ام اس پنل جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در پرو اس ام اس پنل شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با نام تجاری و حتی خط ثابت تهران استفاده نمایید .
آخرین ابزارهای آزمایشگاه :
  • ماژول ارسال و دریافت پیامک سیستم WHMCS
  • ماژول ارسال و دریافت پیامک سیستم Wordpress
  • فرم عضویت خبرنامه پیامکی ( مختص وبلاگ ها و وبسایت ها )
  • وب سرویس و API رایگان مختص برنامه نویسان
  • امکان فراهم آوری ارسال و دریافت پیامک از وب سرویس

ورود کاربران